Субота, 27.04.2024, 23:28
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Я так думаю... » Відкритий форум про місто. » Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
AdministratorДата: Субота, 13.09.2008, 10:10 | Повідомлення # 1
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
Пишіть ваші ідеї та пропозиції, можливо вони втіляться у життя.

Щоб ТИ змінив у СВОЄМУ місті?


Отак
 
kolДата: П`ятниця, 03.10.2008, 08:52 | Повідомлення # 2
Свої Люди
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Я б змінив людей котрі клали асфальт і приймали роботу біля ринку локомотив
там так гарно поклали асфальт що після дощу люди мусять обходити калюжі по клумбам
доречі цім так званим каткам на день міста вручили грамоту за таку роботу.
 
AdministratorДата: П`ятниця, 03.10.2008, 09:25 | Повідомлення # 3
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
kol, прямо в точку.

Отак
 
FarinaДата: П`ятниця, 10.10.2008, 19:57 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Здолбунывський автовокзал ,Закрити він там непотрібний, а працівників,на звалище .Особливо началька і Вальку смердороту.
 
New_YorkerДата: Субота, 11.10.2008, 21:27 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вважаю автовокзал взагалі треба перенести під Богдашів (поле в районі автоленду). Тоді якось логічно буде, а то коли я говорю зі знайомими з інших райцентрів нашої області, то вони дивуютьс, коли я їм кажу, що кінцева зупинка маршруток не на автовокзалі, а просто на узбіччі вулиці. Це економічсно невигідно для нашого міста. Хоча й проект нового автовокзалу економічно затратний....

Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
ОленкаДата: Четвер, 20.11.2008, 18:10 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Нашому місту реально необхідно ще хоча б один дитячий садочок. Ви б знали, як важко влаштувати дитину у ДНЗ! Ну прямо інститут.....
Ще хотілося б у районі підБогдашевом якусь гарненьку піцерію, де можна було б поседіти з дітьми ( і без дітей).
 
New_YorkerДата: Неділя, 07.12.2008, 21:32 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Підтримую з новим дитксадком і піцерією. Місто розвивається, а дитячі дитсадки постійно закриваються. Таке враження ніби влада цілеспрямоввано налаштовує жителів міста на рте, щоб менше дітей народжували (мовляв, нічого їх у дитсядки водить). Ну і гарненької піцерії не мішало б побудувати. Мікрорайон у нас великий, людей достатньо, думаю клієнти будуть (звісно якщо ціни не "захмарні" будуть). Бо одного "Манго" в центрі міста малувато на 25 тисяч жителів, погодьтеся.

Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
ShYziKДата: П`ятниця, 06.02.2009, 22:50 | Повідомлення # 8
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Мене турбує екологічний стан , а саме сміття!!!! Я люблю природу тому сміття на вулиці викидаю у відведене місце !Проте це зробити проблематично оскільки вони або відсутні або перевернуті! І що далі говорити якщо і для цього грошей не вистачає! Звичайно в кожного пропаде будь-яке бажання шукати той смітник і носитися з тією пляшечкою чи папірцем! angry
 
_Оля_Дата: Неділя, 08.02.2009, 14:42 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Я б хотіла, щоб у нашому місті: по-перше, прибрали все сміття, бо зараз, коли зійшов сніг, гидко дивитися на засмічені двори і вулиці; і по-друге, щоб з"явилися нормальні місця для проведення вільного часу і відпочинку (пристойні кафе, пляжи, кінотеатр і т.п.)

*****
 
ShtaketДата: Середа, 11.02.2009, 20:29 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Для початку було б добре, щоб смітники поставили і неперевертали їх! Ато йдеш по вулиці випив там воду чі пиво, а пляшку нема куди діти. Підходиш до смітника а він перевернутий до верху і примотаний якимось дротом, або взагалі смітника нема!(((((((
 
New_YorkerДата: Субота, 07.03.2009, 15:20 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Я б лобіював створення у місті площі, де могли б виступати артисти, які приїжджали б в місто. А то виходить так, що коли хто вже і приїде(що буває досить рідко), то не можна й місця нормального запропонувати для виступу. Так звана площа біля ДКЦ - це справжня сміховина. Навіть таке маленьке містечко як Острог має свою площу.
На мою думку, найоптимальнішим варіантом для створення площі була б територія поблизу будинку Побуту, якраз біля церкви, що зараз споруджується. Ця територія постійно була заросла травою, інколи туди приїжджав цирк. В принципі, там можна було б побудувати непоганий супермаркет чи щось таке, але так як вже будується церква, було б дуже доцільно зробити там площу - і територія нормальна, і людей багато може бути (слід зважати на те, що центр нашого міста зміщений саме в сторону вулиці Шкільної, тому на такому великому перехресті було б дуже класно посидіти на лавочках і т.д.). Тим паче, площа на фоні церкви дуже і дуже непогано б виглядала. І я думаю, такий проект дуже сильно змінив би вигляд і престиж нашого міста в кращу сторону. Звичайно, для цього потрібно багато працювати.. але як це красиво буде!=)


Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
2RockДата: Субота, 07.03.2009, 18:58 | Повідомлення # 12
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Да це б булоб класно. Але рівно до того часу покі пяні малолєткі не зроблять з тієї площі для виступів, те шо вони зробили з сценою в гідропарку sad

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...

Повідомлення відредагував 2Rock - Субота, 07.03.2009, 19:27
 
AdministratorДата: Субота, 07.03.2009, 19:06 | Повідомлення # 13
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
На рахунок площі, то будемо це питання підіймати в адміністрації. good

Отак
 
New_YorkerДата: Понеділок, 09.03.2009, 09:59 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
to 2Rock: Едик, це ти правильно підмітив, що це все можуть дуже швидко "покурожити". І в цьому ще одна проблема ношого суспільства, та й нашого міста в одиничному. Потрібно всерйоз зайнятись культурою жителів міста, їх вихованням, а то аж жалісно дивитись, коли відкриється новий яскравий магазин .а ще й тижня не пройде, як його стіни всі обписані малюнками. Якби то хоч малюнки дійсно були красивими, а то просто слова чорною фарбою... Це якась панацея!
І ще б хотілося якомога скоріше побачити краєзнавчий музей, який вже 3 роки лобіюється, проте ніяк не може розпочати свою діяльність. Дякую людям, які вносять вклад у його створення!=)

Додано (09.03.2009, 10:59)
---------------------------------------------
Ще замітив, що сайт не надто популярний (тобто не велика відвідуваність форумів і т.д.) Відвідував багато форумів різних міст нашої області, і замітив, що там досить велика активність. Мабуть, потрібно створювати в форумі більше нових тем, повязаних з нашим містом, а то складаєтсья таке враження, що даний сайт відвідується людьми, яким це хоч трохи цікаво, але він не є веб-ресурсом, який обєднує та репрезентує все мсто, як це є у Дубно чи у Сарнах. Це моє субєктивне враження, але я хочу донести його до відома адміністраторів.
Мабуть, ще слід якось рекламувати сайт, чи що, бо думається, що не всі про нього знають(чи не знають про його можливості), якщо так мало відвідують.


Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
FarinaДата: Середа, 11.03.2009, 15:22 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Друзі в нашому місті ЧУМА Свідки Єгови . Прийдіться по нету .що вони роблять? Як знущаються людською свідомістю.ЇЇ треба З А Б О Р О Н И Т И.Нижще матеріали.
В Узбекистане суд запретил деятельность секты "Свидетели Иеговы"
6:45AM Wednesday, Jun 13, 2008

Суд Кашкадарьинского областного суда Узбекистана пресек деятельность нелегально действовавшей секты "Свидетели Иеговы". Однако, один из ее организаторов был амнистирован.

Как сообщили "Интерфаксу" в Кашкадарьинском областном суде по уголовным делам, "в ходе состоявшегося судебного процесса нашли свое подтверждение выводы следствия, обвинившего Рамиля Гареева в совершении преступления, предусмотренного признаками статьи 216-2 (Нарушение законодательства о религиозных организациях) Уголовного Кодекса республики". Представитель суда пояснил, что Гареев, будучи членом незарегистрированной в области религиозной организации "Свидетели Иеговы", нарушая положения статьи 5 закона "О свободе совести и религиозных организациях", собирал группу граждан в доме одной из местных жительниц. "Он занимался миссионерской деятельностью, запрещенной законодательством Узбекистана", - отметили в суде. В частности, пропагандировал основные положения религиозной доктрины "Братьев Иеговы" и распространял сопутствующую литературу, - пояснил представитель суда.

В ходе обыска, проведенного на месте собрания, работниками Каршинского городского отдела внутренних дел были изъяты более 200 экземпляров различной религиозной литературы, .

Собеседник агентства отметил, что в соответствии с требованиями действующего законодательства, религиозная литература может использоваться только зарегистрированной религиозной организацией в пределах ее юридического адреса.

Он также подчеркнул, что ранее Гареев привлекался Каршинским горсудом по уголовным делам к административной ответственности в июле 2005 года за незаконную миссионерскую деятельность.

Как отметил представитель суда, Гареев был амнистирован на основании постановления Сената "Об амнистии в связи с 14-летием принятия Конституции Республики Узбекистан". По данным комитета по делам религий Узбекистана, религиозная организация "Свидетелей Иеговы" официально зарегистрирована только в городе Чирчике Ташкентской области. Всего в настоящее время в республике имеют государственную регистрацию в органах юстиции 2222 религиозные организации 16 конфессий. Подавляющее их большинство - 2042 от общего количества составляют мусульманские организации, так как около 88% всего населения республики считают себя последователями ислама.

В республике осуществляют свою деятельность 164 христианских организаций, 8 еврейских общин, 6 общин бахай, общество кришнаитов и буддийский храм.

 
Форум » Я так думаю... » Відкритий форум про місто. » Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

www.online-city.at.ua © 2024