Субота, 27.04.2024, 20:44
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Я так думаю... » Відкритий форум про місто. » Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
New_YorkerДата: Середа, 11.03.2009, 21:01 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Для довідки:
Зараз у світі міжнародна діяльність Єгов заборонено, вони входять до числа небезпечних вект. А в Україні ж, звичайно, всім на це наплювати...


Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
2RockДата: Середа, 11.03.2009, 21:18 | Повідомлення # 17
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Нє ну я канєшно не расіст, в тому числі і релігійний, але Єгови - це жесть wink

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
kolДата: Четвер, 12.03.2009, 16:49 | Повідомлення # 18
Свої Люди
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Як на мене то я на законодавчому рівні заборонив би діяльність різних релігійних сект.
Залишив би православних, католиків, та мусульман.

А ще в нашому місті є велика проблема з циганами які не хочуть працювати а тільки ходять і тягнуть що погано лежить або займаються виманюваням цінностей і грошей з довірливих громадян також вони "попрошайничают" і організовують притони.

Повідомлення відредагував kol - Четвер, 12.03.2009, 16:50
 
New_YorkerДата: Вівторок, 17.03.2009, 09:52 | Повідомлення # 19
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Да, Куба в цьому плані реально притон. І ще район автовокзалу.

Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
MrsBaTaДата: Середа, 18.03.2009, 15:13 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
з площею, то дійсно потрібно щось робити!!! бо після концерту Василюка є всі шанси на приїзд вієї групи! а де ж їм виступити?
 
FarinaДата: П`ятниця, 20.03.2009, 20:22 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Цигани порівняно з Єговами - щенята .Які вони шулири,моклери ,дурисвіти. На боротьбу з Свідками Єгови Будьте готові.
 
kolДата: Вівторок, 24.03.2009, 14:36 | Повідомлення # 22
Свої Люди
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Farina)
Цигани порівняно з Єговами - щенята .Які вони шулири,моклери ,дурисвіти. На боротьбу з Свідками Єгови Будьте готові.

Яку боротьбу? Ти що збираєшся їх палками бити?
Це не вихід.

 
FarinaДата: П`ятниця, 27.03.2009, 22:52 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Панове , новий христянський поступок Баптистів сестра Люсен ,мені потрібна була допомога .я зателефонувала про допомогу . уявіть вона відмовила про допомогу , потрібно було дати інєкцію .Ото свята. Провидьно говорять на Паркову ходять.бувші наркомани ,жінки нехристиянської поведінки.алкоголікі.СЕКТА ВОНА І У АФРИЦІ СЕКТА.
Що до Єгов то до чого тут палки є цивілізовані форми боротьби .напрклад такі ,як у Німеччині.Греції,Ірані,Італії.Приєднуйтесь.
 
AdministratorДата: П`ятниця, 27.03.2009, 23:30 | Повідомлення # 24
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
Farina, Якщо так розсуждати, тоді сама велика секта це православні. Бо вони п’ють, курять і матюкаються.

Отак
 
kolДата: Четвер, 02.04.2009, 15:15 | Повідомлення # 25
Свої Люди
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Всі релігійні організації збирають навколо себе бувших п‘яниць, наркоманів і т.д.
для них це як багодійна діяльність щоб здаватися кращими, поряднішими
мовляв ми допомогли людині, спасли стаждаючого
приходьте до нас і вам поможемо
деякі і справді допомагають на взаємо вигідних умовах
але не завжди воно того коштує

я вважаю людина повинна старатися сама собі допомагати і не бігти до різних шарлотанів за допомогою на крайній випадок можна звернутися до рідних або друзів.

 
New_YorkerДата: Неділя, 05.04.2009, 15:57 | Повідомлення # 26
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Як це стосується конкретно нашого міста? Звичайно, в кожному місті є секти, в тому числі і Єгови, але тим, хто хоче дискутувати на цю тему, пропоную створити відповідну тему "релігія" чи щось таке.

Success is getting what you want. Happiness is liking what you get
 
FarinaДата: Субота, 26.09.2009, 17:26 | Повідомлення # 27
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Панове, православні ,як хрестилися один раз так і сповідають віру , А випивоти заложено у генофонді українського народу. а перехрести всякі там пятидесятники,баптисти ,харизмати та інші "шукчі істини" та псевдо християни ,Що з їх сім'ями твориться .які не поміняли віри. Як їх перехрестів карає Бог . СПІВМЕШКОНЦІ СВЯТИХ стають наркоманами ,психічні розлади мають,алкоголікоми, та інше.
На рахунок собі сам допомогти ,коли один дома .як в лопаткку можна собі дати укол?Підкажіть.

Додано (26.09.2009, 17:26)
---------------------------------------------
Сьогодні БКЦ 10 років ВО Батьківщині зробили пародію ,як нетреба робити такі заходи .По- перше, без Юлькі ми непроживем. ВОНА працює, без ПУТІЛІНОЇ взагалі район неіснував, діапроектор крутив тільки Путіліну з НЕЮ ( невиключено монтаж). Сам сцнарій коцерту . неваідповідавт еичним нормам постановки масових заходів навіть того масштабом ,як наш район.Чергувати виступи партійців з музичними номерами .це занадто. І тому останні ряди в після десяти хвилин цього заходу виходили на зовсім. На діапроекторі слайди показували через кадр "спасительку району" ПУТІЛІНУ, яка заважала слухати бекання районного лідера ВО Батьківщини .Мадам Довгаль втомила своєю промовою про НЕЇ . Ну загалом не святкування Агітаційна пропоганда .Селюкам активістам треба якось відпочити від села. П О З О Р .

 
b9006994Дата: Неділя, 24.07.2011, 13:16 | Повідомлення # 28
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можливо щось зробити, щоб перестали гарчати мотокосами, зрізуючи і розкидаючи траву по подвір'ї?
 
Форум » Я так думаю... » Відкритий форум про місто. » Щоб я хотів би змінити у нашому місті.
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

www.online-city.at.ua © 2024