Понеділок, 19.08.2019, 16:53
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії каталога
Те що варте уваги. [9]
Online-чат
500
Гловна » Матеріали » Новини нашого міста » Те що варте уваги.

"Чи буде ваша дитина вас леліяти в старості чи здасть в дім пристарілих залежить від вас"
«Чи буде ваша дитина вас леліяти в старості чи здасть в дім пристарілих залежить від вас.»

Для звичайних людей мультфільм-це те,що призначено для дітей. Але чому все більше батьків відчувають сумніви з приводу безпеки і користі для своїх дітей перегляду американських мультфільмів?Більша частина з них для наших дітей є небезпечною,а те не мало що залишилось можна дивитись тільки під батьківськім наглядом і їхніми коментарями. Інакше своїх дітей виховаєте не ви. Ви можете собі уявити,щоб наші бабусі довіряли якимось незнайомим людям це надзвичайно важливе в вихованні діло-розповідати дітям казки. Тоді чому сьогодні мільйони батьків дають дозвіл своїм дітям дивитись мультфільми,які не дивились самі,які нічого не знають про їх авторів і ціль цих авторів теж невідома. Адже казка-це те,що формує в дитячій свідомості модель цього світу,образи мами і тата,добра і зла,всього того на що буде орієнтуватись ваша дитина все життя. До речі,чи буде вона вас леліяти в похилому віці чи здасть в дім пристарілих залежить від виховання,в тому числі від казок,які ви йому розповідали і від мультфільмів,які ви йому дозволили дивитись.Дитина майже всю інформацію сприймає у вигляді образів з яких як із кубиків вона будує свою модель світу. І самим головним кубиком цього світу являється образ жінки. Дивлячись на мультиплікаційних героїнь дівчатка вчаться формувати у собі майбутню жінку,дружину,маму,а в хлопчиків формується образ жінки,яку вони будуть шукати як супутницю життя. Річ іде не тільки про зовнішні,а й про внутрішні якості .

   Уважно передивившись кілометри американських мультфільмів психологи виносять такий вердикт,що періодичне бачення цих мультфільмів веде до того, що в дітей формується не правильна уява про жіночі якості. Головна героїня американського мультфільму постає перед нами розфарбованою яскравими фарбами. Цей персонаж експлуатує дитячу психіку регулювати на все яскраве. Таким чином від початку до кінця увага дитини зосереджена на персонаж,який веде глядача туди куди захоче,не даючи змоги відволіктись.

   Ви до прикладу можете собі уявити «Настеньку» з мультфільму «Аленький цветочек» злою та вульгарною? А от «Жасмин» в «Аладіні» може бути такою,як і багато інших героїнь також. А сьогодні це один із найпопулярніших мультфільмів серед дітей. Зверніть увагу,що американські героїні ведуть себе не просто як чоловіки,а як «супермени».Згадайте головних героїв радянських мультфільмів,вони наділені граційністю та сором’язливістю,а їх американські антиподи навпаки-реалістичні,фізіологічні і мають чудово розвинені форми справжніх людей,які вміють цими формами користуватись. Подивіться,американські діви не кокетують,не опускають очі,не соромляться-це вульгарні жінки. В наших мультфільмах найбільша еротика-це зімкнені руки,а там ми можемо бачити доволі відкриті поцілунки.

  Чому мільйони українців дивляться на те,як їх дітей калічать американські мультфільми? Адже кожна дитина має право на повноцінне дитинство. Чи ні?

Категорія: Те що варте уваги. | Додав: Blonda (16.06.2009) | Автор: Ольга Ковальчук
Переглядів: 2452 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додати коментар можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Online партнериСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Online-City © 2019