П`ятниця, 29.03.2024, 10:53
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Адмін форум » Книга скарг та пропозицій » Співпраця (Співпраця з ЗРМГО "Опір")
Співпраця
АрійДата: Середа, 18.03.2009, 00:22 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Власне, маю пропозицію щодо співпраці з організацією Опір. Пропоную обмін ссилками і співпрацю під час проведень і підготовки акцій, також є деякі зауваження щодо Вашого сайту і звичайно конструктивні пропозицї) Власне, щодо подальшої співпраці можна домовлятись тут. а можна мені на мило (zdolbuniv@i.ua). Жду відповіді. можна і сюди. всеодно на Ваш сайт заходжу часто. такщо домовимось. З повагою адміністратор http://mgo-opir.at.ua .
 
AdministratorДата: Середа, 18.03.2009, 07:38 | Повідомлення # 2
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
Привіт Андрій. Пишіть Ваші зауваження та пропозиції, бо мене завжди цікавить думка зі "сторони". Якщо можливо створіть банер розміром 170х240рх. Я встановлю на сайті. Усі акції будуть підтримані. Буду дуже радий допомогти.

Отак
 
АрійДата: Середа, 18.03.2009, 12:02 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ок, банер в п'ятницю викладу в цій темі.
Ну тепер трохи критики: в першу чергу це адрес сайту, портал хороший, але назву запам"ятати важко, я б пропонував вам не пожаліти 60 гривень на рік і купити собі zdolbuniv.info, тількищо провіряв - він вільний. Далі, проблема валідності сайту, валідатор при запросі на провірку вашого сайту на правильність коду видає "Документ не соответствует спецификациям.", правда такаж проблема і в мене на сайті, в чому тут справа я не знаю... Далі, я вважаю, що на головній сторінці забагато сміття, наприклад список потрібного софту, Online - Радіо, статистика (як на мене в ній лишній повний опис всіх хто зареєстрований.) І якось все не впорядковано на головній... і проблема грамотності у деяких місцях, пізніше напишу список помилок які побачив... Також в суботу ще напишу одну пропозицю по створення проекта одного...
 
Форум » Адмін форум » Книга скарг та пропозицій » Співпраця (Співпраця з ЗРМГО "Опір")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

www.online-city.at.ua © 2024