Субота, 20.04.2024, 16:07
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Загальний форум » Освіта » Система освіти України! (Питання щодо нашої освіти!)
Система освіти України!
Чи задоволені вим станом нашої освіти?
1.Так, повністю![ 0 ][0.00%]
2.Так, частково![ 2 ][22.22%]
3.Ні![ 5 ][55.56%]
4.We Don't Need No Education![ 2 ][22.22%]
Усього відповідей: 9
ShYziKДата: Неділя, 08.02.2009, 17:53 | Повідомлення # 1
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
cool Як на мене Нашасистема освіти прогнивша наскрізь! Дітей, учнів, студентів напихують непотрібною і лишньою інформацією! Школа стала каторгою яку відбувають примусово! Я як учень можу це з певненістю сказати! А ваша думка що-до цього? wink
 
_Оля_Дата: Неділя, 08.02.2009, 18:05 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Актуальна тема! Я добре знайома з нашою системою освіти з усіх сторін)) І що я можу сказать? Що за 6 років ця система вбила одну з моїх мрій!!! cry Це справді наскрізь прогнивша система, орієнтована не на нормальних дітей-учнів, а на роботів якихось, яким крім навчання нічого не потрібно в житті! І, до речі, не тільки учні відбувають цю каторгу примусово! wink

*****

Повідомлення відредагував _Оля_ - Неділя, 08.02.2009, 18:11
 
ShYziKДата: Неділя, 08.02.2009, 20:23 | Повідомлення # 3
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
А щоб можна булоб змінити? Чи щоб ви змінили? wink wink
 
_Оля_Дата: Неділя, 08.02.2009, 20:39 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
По-перше, я б значно полегшила програму, щоб учні вчили такі речі, які потім пам"ятатимуть і які розширюють їх кругозір, а не зубрять тупо все підряд заради оцінки і забувають це наступного дня bash
По-друге, я б ввела спеціалізацію, починаючи десь з класу 9-10, щоб учні вже вчили лише те, що їх цікавить і з чим вони хотіли б пов"язати своє майбутнє, а не все підряд! wink wink


*****
 
2RockДата: Неділя, 08.02.2009, 21:00 | Повідомлення # 5
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Я б змінивби багато чого, що стосується болонського процесу. Моє щастя, що мені пощастило не здавати зовнішнє тестування, бо це повний маразм на думку не тількі учнів але і вчителів... Стосовно ВУЗів, то кредитно - модульна система, це справжній жах. Україна намагається слідувати за Європою, намагаючись в найкоротші терміни здійснити все і вся, та кількість не завжди означає якість, тому ось і результат... Сама по собі ідея кредитно-модульної системи оцінки навчання є цікавою через те, що всі норми оцінювання регламентовані: відвідуваність, самостійна робота, здача модульних контролів, заліків, рефератів, семінарів і тд, - все має чітко визначену систему оцінювання, що по ідеї робить прозорою систему оцінювання, тобто студенти знають, за що вони отримують бали, за що - ні. Але на практиці все виявляється не так: різке введення такої системи оцінювання впала як сніг на голову і студентам і викладачам. Викладачі, ще й досі не мають чітких методичних вказівок щодо оцінювання, і деколи виходять навіть випадки, що студент заробляє, наприклад 118 балів (в 100-бальній системі оцінювання!!!) і так далі. Та і сама програма орієнтується більше не на якість матеріалу, а на його кількість, тому, як говорив мій викладач: "За такою дурної системи будете працювати не ви, а ваш принтер". wink

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
ShYziKДата: Неділя, 08.02.2009, 21:00 | Повідомлення # 6
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
А знаєте наші позиції збігаються! А щеб я замінив Половину більшу "пеагогів!" cool cool
 
_Оля_Дата: Неділя, 08.02.2009, 22:15 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
На рахунок Болонської системи і ЗНО абсолютно згідна!!! Намагаються західноєвропейський варіант вписати у наше східноєвропейське суспільство, що саме по собі є нонсенсом, тому і не спрацьовує! А на рахунок "педагогів"...мабуть, треба було б змовчати, але не змовчу! Я б 80% з них взагалі до дітей не пускала, щоб не псували молоде покоління! Ось так! wink

*****
 
ShYziKДата: Неділя, 08.02.2009, 22:23 | Повідомлення # 8
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Що це робиться в Україні з освітою я не знаю! Я втомився вчитися чесно! Це мало що не цікаво так щей непортібно зовсім! sad
 
Winnie_PoohДата: Понеділок, 09.02.2009, 15:50 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
я з вами повнiстю згодна!!!! я зараз тiльки в 7 класi, а вже прокленаю ШКОЛУ angry ну нащо менi знати всi краъни Америки????? я ж хочу працювати в театрi!!! cry
 
ShYziKДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:17 | Повідомлення # 10
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
О тебе ще чекає багато Розчарувань! biggrin biggrin biggrin biggrin
 
RaLinaДата: Вівторок, 10.02.2009, 20:50 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
оооо,школа ,школа,школа! angry чесно незнаю ще жодної людини,яка б хотіла ходити в школу!!!!!! surprised ......це маразм повний, а не навчання!!!!!

"Живіть так,щоб Богу було цікаво за нами спостерігати..." Ті Пату
 
ShYziKДата: Вівторок, 10.02.2009, 21:36 | Повідомлення # 12
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Раджу подивитися Фільм Pink Floyd @The Wall@ там ця тема також висвітлена! cool
Прикріплення: 3602364.jpg (14.1 Kb)
 
RaLinaДата: Вівторок, 10.02.2009, 21:44 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
дякую! як буде час подивлюся! biggrin

"Живіть так,щоб Богу було цікаво за нами спостерігати..." Ті Пату
 
RaLinaДата: Вівторок, 10.02.2009, 22:04 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
добре!!!!! wacko

"Живіть так,щоб Богу було цікаво за нами спостерігати..." Ті Пату
 
ShtaketДата: Середа, 11.02.2009, 20:38 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
я багато говорити небуду.... на мою думку наша система освіти це ПОВНИЙ МАРАЗМ! при СССР напевно було краще (звісно ж якщо вірити нашим батькам)!
 
Форум » Загальний форум » Освіта » Система освіти України! (Питання щодо нашої освіти!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

www.online-city.at.ua © 2024