П`ятниця, 19.04.2024, 05:16
Вітаю Вас Гость | Підписатися на наші новини:Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Я так думаю... » Файна Юкрайна » Теперішнє становище в Країні! (Що це робиться?)
Теперішнє становище в Країні!
Чи відчуваєте ви Економічну кризу?
1.Так!!!![ 5 ][83.33%]
2.А в нас криза?[ 1 ][16.67%]
Усього відповідей: 6
ShYziKДата: Вівторок, 10.02.2009, 21:54 | Повідомлення # 1
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Я Політику не люблю і від неї далекий! Проте і без знання політичного становища нашої держави можна сказати що щось відбувається, причому відбувається з владою! Як на мене Корупція скрізь! Навівши досить легкий приклад це можна довести оскільки більше резиденцій чим у нашого президента немає більш ні в кого з керівних людей у Європі! І багато хто каже те не так те не так .... А що можна зробити щоб було так? wink wink wink wink
 
_Оля_Дата: Вівторок, 10.02.2009, 22:15 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Система політична у нас прогнивша, як і всі інші системи. Живемо ніби вже по-новому, але насправді в керівних структурах на різних рівнях ще повно "совків"! Європейське життя у нас будують радянські керівники, особливо в місцевій владі! І як би жорстко це не звучало, поки вони всі не повимирають (бо по-іншому їх від влади не відгониш), такий бардак буде продовжуватись. Отже, допоможе тут лише час, якщо взагалі ще шось допоможе! Але ж у кожного з нас є лише одне людське життя... Так що я навряд чи порядку дочекаюсь sad sad

*****
 
2RockДата: Середа, 11.02.2009, 11:19 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Як говорили ті самі "Совки" в часи свого "Розквіту" - "Только массовые расстрелы спасут родину", бо по іншому з нашим Верховним Зоопарком, Кабінетом Придурків, і секретаріатом Пасічника не розібратися smile

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
ShYziKДата: Середа, 11.02.2009, 16:31 | Повідомлення # 4
Свої люди
Група: Модератори
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
happy happy happy happy happy happy happy biggrin ОТО правда! А доречі ми з однокласниками друзями приміряли інші форми правління на Україні і можливо Диктатура , тоталітаризм щось змінив!
 
_Оля_Дата: Середа, 11.02.2009, 21:03 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Тоталітаризм і диктатура у нас вже були (СРСР)! Не думаю, що наслідки того радянського експерименту комусь зараз подобаються. Особисто я за здорову монархію! Краще вже один освічений і здорово мислячий монарх, ніж 450 тварин Верховного Зоопарку, скількись там придурків з Кабінету та ще й бджоли з Пасічником на чолі!!! biggrin smile

*****
 
2RockДата: Середа, 11.02.2009, 21:19 | Повідомлення # 6
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Ну монархія - це теж питання спірне.... Ну от є Велика Британія. І хто в Великій Британії Королева? Меблі!!!! Вона нічого не рішає - вона - це просто традиція, там рукою помахає, там сфоткається з президентами інших країн, на Новий рік поздоровитьь громадян. І всё. smile А от прем'єр - це в них шось похоже на президента.

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
_Оля_Дата: Середа, 11.02.2009, 21:30 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Так, бо там конституційна монархія. Я ж мала на увазі абсолютну монархію з владою сильної, але благоразумної руки! biggrin

*****
 
2RockДата: Середа, 11.02.2009, 21:36 | Повідомлення # 8
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Пів України теж мерзло на МайДауні вірячи в сильну благоразумну руку smile flower

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
_Оля_Дата: Середа, 11.02.2009, 23:58 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Так...сама мерзла там...але тоді я про ту руку не думала. Для мене тоді головним було, щоб донецька банда до влади не дорвалася. Та що там казать - розчарування повне! sad sad sad

*****
 
2RockДата: Четвер, 12.02.2009, 00:11 | Повідомлення # 10
Подполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 6
Статус: Offline
Це ше не проблема. Як глянути на америку, там американці насправді ЛЮБЛЯТЬ СВОГО ПРЕЗИДЕНТА happy Про Обаму я промовчу, бо ше не бачів його "у ділі". Але Буш... wacko Я такого придурка на світі тількі одного бачів - в Києві міським головою працює smile Так шо в амерікосов або теж дуже гарне почуття гумору, як в киян wink , або промивка мозгов покруче як в часи СРСР smile

Він був настількі крутий, що навіть перше його слово було "DIE"...
 
_Оля_Дата: Субота, 14.02.2009, 12:39 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Думаю, у них там все-таки дуже крута промивка мозгів. Настільки майстерно все робиться, що люди не те що не відчувають промивки - їм це навіть подобається! biggrin

*****
 
AdministratorДата: Субота, 14.02.2009, 15:16 | Повідомлення # 12
Administrator
Група: Адміни
Повідомлень: 76
Нагороди: 1
Репутація: 9
Статус: Offline
На рахунок Київського міського голови - то це дуже прикольний тіп.

Якби таких побільше, то і жити було б веселіше. wacko


Отак
 
kolДата: П`ятниця, 24.04.2009, 08:57 | Повідомлення # 13
Свої Люди
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Насправді наш народ продали це зробив Горбачов
З початком незалежності нові демократи замість того щоб наводити лад в країні ремонтувати та будувати промисловість почали просто її розвалювати щоб продати, а гроші з цих продажів ділили між собою далі більше прийшли нові реформатори котрі тепер остаточно розвалять Україну і продадуть землю спитаєте яким чином а дуже просто ось вони набрали позик в МВФ і ці гроші видали приватним банкам далі банкіри продадуть банки державі і звалять за кордон
потім наша влада переведе всі корпоративні борги в державні і Україна буде в дефолті а ми з вами станемо ще більшими боржниками а продавати в нас окрім землі вже немає чого

Для прикладу:
За весь час незалежності непобудовано ні одного великого державного підприємства замість цього розвалено і продано в приватні руки все що осталося від СССР
Конкретно в Здолбунові одні магазинчики бари та аптеки які не випускають ніякої продукції
підприємста або непрацюють або в приватних руках.

На одних податках далеко не заїдеш потрібна потужна промисловість
Податками можна тільки з народу останні штани зняти
що з нами і роблять

Ось така ситуація панове

Повідомлення відредагував kol - П`ятниця, 24.04.2009, 09:01
 
FarinaДата: Субота, 26.09.2009, 17:40 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Сьогодні БКЦ 10 років ВО Батьківщині зробили пародію ,як нетреба робити такі заходи .По- перше, без Юлькі ми непроживем. ВОНА працює, без ПУТІЛІНОЇ взагалі район неіснував, діапроектор крутив тільки Путіліну з НЕЮ ( невиключено монтаж). Сам сцнарій коцерту . неваідповідавт еичним нормам постановки масових заходів навіть того масштабом ,як наш район.Чергувати виступи партійців з музичними номерами .це занадто. І тому останні ряди в після десяти хвилин цього заходу виходили на зовсім. На діапроекторі слайди показували через кадр "спасительку району" ПУТІЛІНУ, яка заважала слухати бекання районного лідера ВО Батьківщини .Мадам Довгаль втомила своєю промовою про НЕЇ . Ну загалом не святкування Агітаційна пропоганда .Селюкам активістам треба якось відпочити від села. П О З О Р .
 
Форум » Я так думаю... » Файна Юкрайна » Теперішнє становище в Країні! (Що це робиться?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

www.online-city.at.ua © 2024